לופטים בנתניה – לופט למסיבת רווקים ולכל אירוע מיוחד!

אז הגיע היום הגדול ואתם מתכננים מסיבה. לא משנה אם זה יום הולדת, מסיבת רווקות, חינה, מסיבת רווקים או ערב גיבוש לעובדי החברה. אנחנו בטוחים שגם לכם כבר נמאס לחגוג באותם המקומות שוב ושוב – מועדונים צפופים, פאבים יקרנים ומסעדות שאתם מכירים כבר את כל התפריט שלהם בעל-פה.

לכן, לופטים בנתניה הם הפתרון המושלם למי שרוצה אירוע קצת אחר, אירוע שלא רואים כל יום, אירוע שתהנו ותמצו כל דקה בו והוא עדיין ישאיר לכם טעם של עוד. כל לופט בנתניה ניחן בסגנון הייחודי לו ולכם רק נותר לבחור מבין השפע ולהוציא לדרך את מסיבת השנה.

לצפייה בכל הלופטים של נתניה – לחץ כאן

לופט בנתניה

אני רוצה לחגוג בלופט בנתניה ואני מתחת לגיל 18

אין שום בעיה! לופטים בנתניה מוכנים ושמחים לארח אירועים של קבוצות גילאים שונות ומגוונות: ילדי בית-ספר יסודי, ילדי בת מצווה ובר מצווה, צעירים שחוגגים מסיבת רווקים או רווקות או ימי נישואין וצעירים ברוחם שחוגגים ימי הולדת 50, 60 ועד 120.
ההגבלה היחידה בלופטים למסיבות היא שאם יש לכם במסיבה קטינים (מתחת לגיל 18), וגם אם מבין 100 איש רק אחד הוא מתחת לגיל 18 – אסור לכם להכניס ולשתות אלכוהול במתחם הלופט.
מעבר לכך אין שום הגבלה ובטח לא מגבלה של רעש. בניגוד למסיבות קריוקי בבתים, את המסיבה שלכם אי אפשר לסגור. הלופטים בנתניה מבודדים ומרוחקים מבתי מגורים ואפשר לעשות בהם רעש ולהשתולל בכל שעות היום והלילה.

יש כל כך הרבה לופטים בנתניה, איך יודעים מה לבחור?

דבר ראשון, מסתכלים על התמונות באתר. התמונות יכולות לתת אינדיקציה די טובה על הגודל של הלופט, איך הוא נראה בתאורה כזו ואחרת ומה הוא מכיל. דבר שני, וזו המלצה גורפת לגבי כל לופט – נתניה, אשדוד, רחובות או צפת – מומלץ לבוא לראות את הלופט ולהתרשם מהמקום, מהציוד שהוא מכיל ומהשירות.  אין טוב ממראה עיניים ובביקור במקום תוכלו להתרשם ממנו בצורה הטובה ביותר. בנוסף, אם תאהבו את הלופט, תוכלו לשריין ולסגור את האירוע בו-במקום ולהיות בטוחים שהתאריך שמור רק לכם ולמסיבה שלכם.

כל הלופטים  של נתניה – לחץ כאן לצפייה


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/loftmeco/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778